Обіцянки, які давали всі кандидати від партій раніше, не збігаються з практичними діями і намірами тих, хто сьогодні йде в округах. Про це в ексклюзивному коментарі журналісту інтернет-видання Новости Украины – From-UA розповів український політик та громадський діяч, Голова Верховної Ради України у 1994–1998 та 2006–2007 роках Олександр Мороз.

За словами нашого співрозмовника, нинішні парламентські вибори, перш за все, запам'ятаються тим, що громадяни мають обирати серед партій, яких не існує, та голосувати за людей, у яких невідомо які програми.

«Подивиться на бігборди - скрізь одним-двома словами обіцяють казна що. По суті, програм, які розкривають сутність потреб держави, немає. В той же час, навіть те, що пишеться, ніхто не читає. Тому невідомо, що буде далі. Тим більше, що обіцянки, які давали всі кандидати від партій раніше, не збігаються з практичними діями і намірами тих, хто сьогодні йде в округах», - зазначає експерт.

За словами політика, попередня влада зробила все для того, «щоб вибори здійснювалися на основі змови у вигляді закону про вибори, який зараз застосовується».

«Цей закон не може гарантувати ані дотримання Конституції, ані власне волевиявлення людей, як записано в Конституції. Тому є не те що сподівання, а очікування того, що цей парламент буде нетривалий у своєї діяльності і що через рік-півтора треба буде чекати на нові вибори», - додає Олександр Мороз.