Те, що міг собі дозволити шоумен Зеленський, зовсім не пасує президентові України. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту інтернет-видання Новини України – From-UA розповів політичний експерт, директор Школи відповідальної політики Андрій Юсов.

За словами співрозмовника видання, те, що Володимир Зеленський у своєму дописі у «Фейсбуці» згадав Юлію Тимошенко і «солодкі місця» для її людей, є абсолютно недоречним.

«Мені здається, що перемога Юлії Тимошенко в цьому виді спорту є очевидною. Те, що міг собі дозволити шоумен Зеленський, зовсім не пасує президентові України. Особливо, якщо говорити про те, в якій формі був зроблений цей допис - жартівливий і зневажливий, з елементами сексизму і поганого тону. Юлія Тимошенко спочатку виступила в ролі жертви, її підтримала величезна кількість дописувачів, експертів, політиків і навіть опонентів, а потім і сама відповіла більш влучно, ніж Володимир Зеленський», - констатує експерт.

Таким чином, додає аналітик, жарт Тимошенко, хоча він теж нижче плінтуса, виявився більш дошкульним, ніж допис Зеленського.

«Я вважаю, що українським політикам варто утриматися від такого тону спілкування, тому що ми таким чином занурюємося в низькокультурний політичний дискурс, а це точно не про Європу і не про європейську політику. Але Зеленський почав те, чого не варто було робити. Він на рівному місці знайшов собі проблему, розпочав бійку, яку, відверто кажучи, програв. А Юлія Тимошенко нагадала про себе на всеукраїнському рівні - буквально за один день, можна сказати, оновила свій образ в українській політиці», - резюмував наш співрозмовник.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале