«Європейська солідарність», «Голос» і «Батьківщина» виступають проти підписання будь-яких документів, пов'язаних з капітуляцією. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту інтернет-видання Новини України - From-UA повідомила народний депутат України 2-го, 7-го і 8-го скликань, член Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» з 2012 року Олександра Кужель.

На думку нашої співрозмовниці, заклик партій «Європейська солідарність», «Голос» і «Батьківщина» вийти на Майдан Незалежності в Києві 8 грудня напередодні поїздки Володимира Зеленського в Париж є абсолютно нормальним і логічним.

«Це є нормальна європейська практика - виходити на такі віче, щоб державні керівники мали можливість бачити позицію народу щодо питань землі, капітуляції тощо. Янукович свого часу ховався від людей, тому, власне, Майдан і зібрався. До речі, я знаю точно, що саме Льовочкин організував Майдан, вивів Руслану, Мустафу Найема, поставив їм апаратуру і забрав їх за 20 хвилин до побиття студентів», - каже Олександра Кужель.

Що ж стосується об’єднання «Європейської солідарності», «Голосу» і «Батьківщини», то, за словами експерта, ці політичні сили наполягають на тому, що «не можна підписувати будь-які документи, пов'язані з капітуляцією, не обговоривши їх з країною».

«У нашої команди не було жодних засідань, де йшлося б про те, що ми хотіли б Майдан», - запевняє співрозмовниця видання.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале