Влада не гребує використовувати силовий ресурс для захисту власних меркантильних інтересів. Про це у коментарі Новости Украины – From-UA сказав політичний експерт Мар’ян Ощановський, коментуючи так звану «справу Ляшка».

«На прикладі «справи Ляшка» ми бачимо, що влада не соромиться використовувати наявний у неї силовий ресурс для захисту меркантильних, а зовсім не державних інтересів. Влада в інтересах окремих приватних груп організувала схеми постачання з РФ електроенергії і газу. Коли ж Олег Ляшко почав критикувати «схему Геруса» і говорити, що тимчасово дешеві російські енергоресурси не сприятимуть розвитку української економіки, а є прямою загрозою національній безпеці нашої держави, проти очільника Радикальної партії прокуратура завела кримінальну справу і тепер хоче посадити його», - розповів експерт.

«Росія демпінгує на цінах на газ і електроенергію, щоб знищити українського виробника. Але коли критика небезпечних для України торгівельних відносин з РФ замість того, щоб послухати, намагаються кинути в тюрму, то немає сумнівів, що влада «у темі і в долі», - зазначив він.

Водночас, на думку експерта, проти Олега Ляшка завели кримінальну справу, аби нейтралізувати небезпечного для влади опозиціонера.

«На сьогоднішній день партія Ляшка – найбільш організована опозиційна політсила в Україні. РПЛ чи не єдина з партій, які не потрапили до парламенту, продовжує активну діяльність. Критика і викриття, які робить партія Ляшка, помітно дратують владу. Логічно, що кримінальна справа проти лідера партії – це спосіб нейтралізувати набридливих опозиціонерів», - сказав він.

Нагадаємо, що 3 січня стало відомо, що Бориспільська міська прокуратура завершила досудове розслідування у справі про інцидент, який стався 6 листопада 2019 року між Олегом Ляшком і Андрієм Герусом.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале