Форум у Давосі може бути використаний Зеленським лише для персональних зустрічей з лідерами інших держав. Про це в ексклюзивному інтерв'ю інтернет-виданню Новини України - From-UA розповів народний депутат восьмого скликання Ігор Мосійчук.

На думку нашого співрозмовника, перш ніж летіти в Давос або Ізраїль, президент України мав би взяти участь в заходах, присвячених Дню Соборності.

«Насправді День Соборності є об'єднувальним для українців. Чи потрібно президентові летіти в Давос, наприклад? Я в цьому не впевнений. Я вважаю, що давоська тусовка може бути ним використана лише для персональних зустрічей з лідерами інших держав. Тому що місце зустрічі олігархів і представників транснаціональних компаній, які зараз, як спрут, окутують Україну, - це не місце для нашого президента», - додає екс-нардеп.

«Що стосується Ізраїлю, то я вважаю, що президенту варто наполягати на тому, щоб він мав слово на цій конференції. Чому? Тому що насправді Україна і українці особисто зробили багато для порятунку євреїв під час Голокосту. Тож чому президент Росії буде мати змогу, а президент України - ні?.. І плюс до того українська нація зробила багато під час Другої світової війни для того, щоб врятувати євреїв від Голокосту. І президент там має бути, але я вважаю, що він має добиватися, що мати і слово там», - додає Ігор Мосійчук.