В Нових Санжарах була технологічна провокація. Насамперед влада нагнала страхів. Зеленський грозився, що він їх привезе у Кончу-Заспу, де високопоставлені люди живуть. Це що він, прокажених привезе? Це ж нагніталося спеціально на 20-е, коли день пам'яті “Небесної сотні”. Так вважає український дисидент, колишній народний депутат України Степан Хмара, який поділився своїми думками з кореспондентом «Новини України – From-UA».

Політик впевнений, що люди в Нових Санжарах турбувалися, бо вони знали, що вони не готові, може бути небезпека, їм ніхто не пояснював, що робити. Літак кружляв по всій країні пару годин. « Це треба серйозно розслідувати — привезли туди “тітушок”, це ж не місцеві вибивали вікна, а якісь привезені бандюки, хулігани, які били вікна в автобусі. І всіх їх відпустили, затримали тільки одного місцевого мешканця, якому потім дали домашній нічний арешт. А всіх тих 23 затримали і відпустили. Хто вони? Чому цих хуліганів не притягують? Це ж відверто хуліганство, вони били по людях каміннями. Це неприпустимо», стверджує Степан Хмара.

«Це така підла технологія Зеленського, - твердить політик. - Він же лише думає, як здати Україну. Капітуляція йде по всіх напрямках. Подивиться, яка політика гуманітарна, що робиться в правовій політиці. Як Венедиктова 20-го, в такій день, заявляє, що треба скасувати закон про реабілітацію майданівців, як і притягалися до відповідальності. Це ж все свідомо робиться».