Новий менеджмент "Центренерго", який вчора був призначений Кабміном, не може нормально приступити до прийняття справ через блокування роботи офісу компанії колишнім керівництвом за підтримки людей Ігоря Коломойського.

Про це повідомляє СТРАНА.ua.

"Вхід в офіс заблокований машинами. Імовірно, це люди олігарха Коломойського, який контролював колишнє керівництво", - говорить джерело. Цю інформацію підтвердив глава Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець.

"Після того, як стало відомо про зміну менеджменту на "Центренерго", керівники підприємства буквально наступного дня зникли. Мені дзвонили люди, цікавилися, чи не знаю я, де вони "ховаються". Тепер, видно, Коломойський вирішив "підчищати" за собою, і своїми людьми - Уваровим (екскомомерційний директор "Центренерго", - ред.) і Потапенко (в.о гендиректора, - ред.) вивезти хоча б частину документів. Держпідприємство загнали в збитки, там схема на схемі. Одна з останніх - створили фірму "Укренерговугілля", через яку гнали вугілля на "Центренерго" з Росії і Білорусі. Кажуть, тільки росіянам винні 25 млн доларів. А державну "Держвуглепостач" практично збанкрутили", - розповів СТРАНЕ.ua Волинець.

Зміна керівництва "Центренерго" сталася 26 лютого. Про це повідомляв прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

"Сьогодні ми прийняли рішення про заміну менеджменту компанії "Центренерго" і на трьох обленерго, які фактично є держкомпаніями", - сказав Гончарук.

Новим директором "Центренерго" став Олександр Корчинський, який в минулому очолював компанію "Укртеплоенерго".