Схематозів не залишимо ніде. Уряд знищує корупцію в реєстрації земельних ділянок. Про це у своєму Телеграм-каналі написав прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.

«Сьогодні з візитом у Держгеокадастрі. Реєстратори з Києва працюватимуть місяць у Київській області і навпаки. Аналогічно в Одесі. Адже маємо досі надто високий рівень відмов у реєстрації земельних ділянок у Києві — 59%, а в Одесі — 20%.

Не зміниться ситуація — миттєві кадрові рішення. Усі підуть на вихід.

Декілька місяців тому я поставив завдання зменшити кількість відмов у реєстрації земельних ділянок по Україні до 4% — із тих 30%, що були на кінець 2019 року», - зазначив Гончарук.

За його словами, у січні-лютому рівень відмов у середньому по Україні знизився до 10% завдяки відкритому доступу до координат поворотних точок земельних ділянок і запуску безкоштовної онлайн-перевірки XML-файлів для реєстрації ділянки.

«Щоби наблизитися до мети в 4%, ми усунемо людський фактор. Запроваджуємо екстериторіальний принцип розгляду заявок, тобто без контакту людини з чиновником — усі заявки за принципом випадковості будуть потрапляти до будь-якого кадастрового реєстратора в країні. Це запрацює вже у квітні цього року», - резюмував прем'єр-міністр України.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале