Верещук порадила, що робити з опозицією
19.03.2020 16:10

Народний депутат від «Слуги народу» Ірина Верещук переконана, що опозиція є корисною для президента, а бажання народу повинно бути для Зеленського дороговказом.

Про це вона розповіла в ексклюзивному інтерв’ю кореспонденту інтернет-видання Новини України — From-UA.

Народна обманниця переконана, що справжня сила президента у тому, що він щиро намагається зробити краще для країни, для цього, йому варто взаємодіяти з народом та опозицією.

Не думаю, що він когось боїться. Опозиції не треба боятись. З нею треба працювати. Опозиція корисна, бо своєю критикою вона допомогає владі. Якщо опозиція або протестувальники не порушують закон — це нормально і, навіть, корисно для влади», - пояснює Верещук.

Депутат від «Слуги народу» також зазначає, що президент не повинен намагатись чогось уникати, або комусь щось доводити. Його завдання – чути свій народ і виконувати його волю.

«Він президент всіх громадян України, незалежно від того, хто як голосував на президентських або парламентських виборах. Звісно, він має підтримувати баланс відносин з міжнародними партнерами, а також всередині політичних еліт України. Але зрештою, Президент має чути народ і робити так, як він, тобто народ, хоче. Однак, Президент має чути весь народ, не тільки якусь одну, нехай і дуже активну, його частину», - резюмує Верещук.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале