Народний депутат України VIII скликання Ігор Мосійчук вважає повернення українців з-за кордону прямою диверсією, націленою проти народу.

Про це він розповів інтернет-виданню Новости Украины — From-UA.

Коментуючи прогнозоване повернення 8 тис. українців з-за кордону політик повідомив, що прямо зараз на пункті пропуску Краковець стоїть близько 7-8 тис. українців, які намагаються зайти в Україну.

«Страшна тиснява. Хто з них хворий, кого заразять, як це все рознесеться по країні, невідомо. Я вважаю, що ГПУ мусила порушити кримінальне впровадження і притягнути до відповідальності осіб, які організовували евакуацію українців з-за кордону. Там же є той відповідальний, кому якісь доручення давались. По суті, відбувається диверсія. По-перше, українці сваряться між собою. По-друге — інфікуються. По-третє, люди зараз приїдуть, люди будуть на них кидатися. Це просто відбуваються дикі речі», - пояснює Мосійчук.

Він переконаний, що саме влада спровокувала паніку серед українців і змусила їх так швидко, кинувши все, повертатися в Україну.

«Можна було проводити евакуацію бажаючих з-за кордону поступово, розтягнувши її в часі, провівши цих людей через примусову обсервацію, як це було, коли приїхали люди з Китаю. Яка різниця між людьми з Китаю, які виявилися абсолютно здоровим, і людьми, які їдуть з Європи? І одні, і інші українські люди. В результаті в Чернівці, в Тернопіль, у Франківськ спалах з-за кордону завезено. Це просто вірусна диверсія така. Я інакше це пояснити не можу», - обурюється екс-нардеп.

Мосійчук також розповів, що зараз в кулуарах влади панують «хаос і анархія», оскільки ніхто не хоче там працювати.

«В Кабінеті міністрів зібралися абсолютно випадкові люди, вірніше, їх там президент Зеленський зібрав, і то ще не всіх. Подивиться, ніхто не хоче йти працювати в уряд, тому що рішення, які ухвалюються, не налазять нормальним людям на голову. Ну, зібрати 7-8 тисяч на Краковці, я на своєму телеграм-каналі відео звідти опублікував. Це просто ідіотизм. Навіть у потягу хоч якась є відстань між людьми, а це тиснява, один до одного, як оселедці в бочці, стоять люди. І зараз цих людей пропускають в Україну. Навіщо тоді карантин? Я вважаю, що ця диверсія з панічним поверненням українців була з однією метою: всі ці люди везуть в країну готівку в іноземній валюті, яку зараз на карантині будуть витрачати, і відповідно підтримають курс гривні, якій мав би вже упасти ниже 30, а то й до 40. От влада заради утримання курсу гривні, нехтуючи здоров'ям українців, влаштувала таку масову евакуацію», - запевняє він.

Мосійчук також говорить, що має чимало друзів в Італії, Іспанії, Польщі та Португалі і що багато хто з них не поспішає повертатись до України.

«А те, що оголосили, що не будемо пускати українців в Україну з сьогоднішній ночі, це взагалі порушення Конституції, і цього бути не може. Хай попробують хоча б одного не пустити. Тому я вважаю, що це якраз паніка, от такими дурноватими антиконституційними заявами, які вони не можуть виконати. От уявіть собі, що завтра на кордон прийде українець і його не пустять в рідну Україну — цього бути не може, це суперечить всім міжнародним нормам. Вони навмисно спричинили паніку. Люди ринулися і привезли готівку, от і все», - резюмував політик.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале