Керівництво держави в ході наради обговорили питання захищеності медичних працівників від інфікування коронавірусом, а також надання ним гарантій праці та відповідної оплати праці.

УНІАН пише, що рем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що з квітня медикам підвищать оплату праці.

Як передає прес-служба Офісу президента, про це він повідомив на щоденній селекторній нараді президента України Володимира Зеленського з представниками уряду і державних відомств, залучених до запобігання поширення коронавірусної хвороби.

Відзначається, що в ході наради було піднято питання захищеності медиків від інфікування, а також надання ним гарантій праці та відповідної оплати праці.

"Нам ніколи чекати, медики вже працюють на передовій, і оплата їх праці повинна бути відповідною вже зараз, а не через тиждень або через місяць", - підкреслив Зеленський.

Своєю чергою Шмигаль повідомив, що підвищення оплати праці медиків, як і індексація пенсій, розпочнеться з квітня.

Водночас голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко зазначив, що пасажиропотік в Україну знизився вдвічі, і черг на кордоні вже немає.

Разом з тим міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зазначив, що в умовах карантину зменшилася кількість злочинів та дорожньо-транспортних пригод.

Як повідомляв УНІАН, в Україні станом на 10:00 31 березня зафіксовано 549 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 13 летальних, 8 пацієнтів одужали.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале