В Україні поки що не продіагностовано захворювання корона вірусу, а це свідчить про замилювання очей громадянам необ'єктивною картиною. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту інтернет-видання Новини України – From-UA розповів український лікар, громадський діяч; экс-міністр охорони здоров'я України; народний депутат України 8 скликання Олег Мусій.

Коментуючи інформацію, яку опублікував 24 канал про те, що у нас з середини квітня може запуститися транспорт і можуть відкритися невеличкі магазині, наш співрозмовник наголошує, що насамперед треба було б усі послаблення прив'язати дуже чітко до кількості тих, хто захворів, і тих, хто потрапляє в лікарню за день, бо це є найяскравішим критеріем, чи буде послаблення, чи ні.

«Послаблення в будь-якому вигляді можливі тільки після зменшення кількості тих, хто захворіли за добу, і тих, хто знаходиться в реанімації під ШВЛ. Поки що ми бачимо тільки ріст інфікованих», - зауважує нардеп.

За словами політика, сьогоднішні дані, що вже більше 200 захворіло, а не 130-150, як минулі дні. Це свідчить про те, що поки що у нас не продіагностовано це захворювання.

«А коли ми вийдемо на діагностування середньо-європейське, от тоді можна показати об'єктивну картину, і ті заходи, які є, чи достатні, чи недостатні, і, можливо, жорсткіші робити, або послаблювати», - резюмував народний депутат України 8 скликання Олег Мусій.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале