У Львові 68-річна жінка померла від коронавірусу
09.04.2020 09:18

У Львові померла ще одна людина від коронавірусу. 68-річна жінка мала супутні захворювання, онкологію. Померла вночі 9 квітня. Загалом це вже третій летальний випадок у пацієнтів із підтвердженим статусом інфікування Covid-19 на Львівщині.

Як повідомив в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації Андрій Васько, позитивний тест, який підтвердив у пацієнтки коронавірус, отримали тиждень тому. Жінка перебувала на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні.

За інформацією міського штабу з протидії коронавірусу, станом на 8 ранку 9 квітня у Львові загалом підтверджений 61 випадок інфікування коронавірусом. До цієї статистики зараховані і летальні випадки, а також три одужання від хвороби.

Протягом минулої доби дві міські лабораторії провели близько 87 ПЛР-тестів, з них 25 показали позитивний результат.


Зараз у Львівській обласній інфекційній лікарні перебуває 87 пацієнтів, з них п’ятеро у реанімації, одна людина під’єднана до апарату ШВЛ. Як повідомляє лікар-епідеміолог Львівської інфекційної лікарні Наталія Тімко, протягом цієї ночі з підозрою на коронавірусну інфекцію до лікарні надійшло ще 10 пацієнтів зі Львова, Тернополя, Самбірського району.

На амбулаторному лікуванні — 356 людей. За весь період пандемії у Львові померли троє людей. Троє пацієнтів одужали.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале