Родина Віктора Медведчука та Оксани Марченко передала допомогу, придбану за власний кошт, для членів організації ветеранів-чорнобильців в Білій Церкві.

Про це повідомили в ефірі телеканалу ZIK.

Кожного року у Білій Церкві ветерани збираються біля пам'ятних місць, пригадують минуле та вшановують загиблих внаслідок аварії на ЧАЕС. Цього разу через пандемію коронавірусу всі залишись вдома. Міська влада також скасувала урочистості. В умовах ізоляції героям потрібна підтримка навіть більше, ніж раніше. Допомагають благодійники.

Голова незалежного об'єднання ГО "Промінь" Іван Тютюнник зазначив: "Поки ще були підприємства живі в Україні, надавали допомогу ветеранам і учасникам чорнобильських подій. Зараз всі якось трошки відвернулись, але, на щастя, є організації, які не відвернулись, – це Фонд Оксани Марченко, який сьогодні приїхав та привіз до наших чорнобильців подарунки".

Родина Віктора Медведчука та Оксани Марченко передала допомогу, придбану за власний кошт, для членів організації ветеранів-чорнобильців у Білій Церкві. Місцеві попросили привезти продуктові набори з борошном, маслом, м'ясом та іншим. Навіть їжі не вистачає на життя.

Для Оксани Марченко цей день – особиста історія. Її батько брав участь у ліквідації аварії на Чорнобильській станції.

"Цим людям ми зобов'язані своїм життям! Дуже важко усвідомлювати, що вони нікому не потрібні", – зазначила Оксана Марченко.

Представник Благодійного фонду Оксани Марченко Олексій Басманов розповів: "Оксана Марченко вирішила передати сюди, для ветеранів-ліквідаторів ось ці наші продуктові набори, які ми роздаємо серед ветеранів, пенсіонерів. Ми сьогодні сюди приїхали, бо це все ж таки люди, герої, завдяки яким ми живемо".

Крім цього, Фонд придбав понад 10 тисяч продуктових наборів для малозабезпечених сімей по всій Україні. Допомагають і лікарням Київської, Чернівецької, Івано-Франківської та Закарпатської областей. Під час карантину поміч потребують всі.

Олексій Басманов додав: "Ми всюди зараз їздимо. Звертаються звідусіль. Звертаються і лікарні, ми допомагаємо, чим можемо. Звертаються і ветерани, і пенсіонери. Ми були недавно у Вінниці, куди відвозили допомогу нашим маленьким дітям".

Найближчими днями волонтери планують поїхати з допомогою у Донецьк, Ізмаїл та Вінницю.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале