Зі складів державного підприємства на Тернопільщині цинічно вкрали 150 тонн запасів зерна. В поліції повідомляють, що загалом по Україні зникло зернових запасів на суму 800 мільйонів гривень, або ж 2700 залізничних вагонів.

І війни не треба і ворогів, бо вороги живуть по-сусідству, ходять з нами на роботу та крадуть зерно, яке залишили на зберігання у складах територіальної структури Держрезерву у Тернопільській області.

Про злочин йдеться на сторінці у Фейсбук поліції.

Зрозуміло, що таку кількість зерна вкрасти за один день нереально, тобто хтось за чиєїсь протекції роками вивозив з держпідприємства тоннами запаси зерна.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею - “Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем”.

Якщо знайдуть крайніх, то їм загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років та з конфіскацією майна.

Цікаво чи додумаються наші владні мужі провести аудиторську перевірку у решті підприємств Держрезерву по Україні і скільки не дорахуються зерна і найцікавіше хто за це все відповість.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале