Прокуратура Києва не вручила Раїсі Богатирьовій повідомлення про підозру, тому запобіжній захід колишній міністерці охорони здоров'я у вигляді арешту був скасований Апеляційною палатою Вищого антикорупційного суду.

Про це повідомляє DW.

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду України в четвер, 4 червня, скасувала запобіжний захід у вигляді арешту колишній міністерці охорони здоров'я України Раїсі Богатирьовій.

"Через невручення повідомлення про підозру прокуратурою Києва Апеляційна палата скасувала запобіжний захід колишньому віцепрем'єр-міністру України - міністру охорони здоров'я", - йдеться в повідомленні суду.

Апеляційна палата розглянула апеляційну скаргу захисника підозрюваної на рішення слідчого судді Печерського районного суду, яким до підозрюваної застосовано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з альтернативою внесення застави. За результатами судового розгляду суд скасував постанову слідчого судді Печерського районного суду і відмовив у задоволенні клопотання про застосування до підозрюваної запобіжного заходу. Суд виходив з того, що прокуратура допустила грубі порушення норм Кримінально-процесуального кодексу щодо належного вручення повідомлення про підозру.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале