3 липня партія «Рідний дім», яка об‘єднує колишніх членів Партії регіонів та поціновувачів ідеології Путіна, влаштувала у Ніжині концерт, повідомляє видання «Відкрита Україна».

Всім відомо, що в Україні триває карантин, у Чернігівській області вже 550 хворих на коронавірус. З них майже 50 осіб - у Ніжині та Ніжинському районі. Втім це не зупинило піарників партії «Рідний дім». 3 липня вони організували концерт на свою підтримку на площі Франка у Ніжині, зазначає видання.

Як відомо, ця партія створена мером Чернігова Владиславом Атрошенком. До партії приєднався і мер Ніжина Анатолій Лінник.

«Незважаючи на те, що триває карантин і до виборів майже півроку, партія «Рідний дім» влаштувала класичний розсадник коронавірусу. На фото видно, що карантинні обмеження у 5 кв метрів на людину не просто не дотримано. Люди стоять впритул одне до одного.

Очевидним результатом такого нехтування карантинних вимог може бути сплеск захворюваності у Ніжині, після якої у місті доведеться закривати ринки, магазини та торгові центри, транспорт.

Як відомо, партія «Рідний дім» створена членом Партії регіонів, мером Чернігова Атрошенко. Туди увійшли й інші колишні члени Партії регіонів, одіозні політики, які у різні часи були фігурантами корупційних скандалів», - йдеться в повідомленні.

Видання зазначає, що у партію вступили прихильники «русского міра» та члени ОПЗЖ: мер Новгород-Сіверського Анатолій Бондаренко та колишній голова РДА часів Януковича Микола Силенко. Перший обраний від ОПЗЖ, другий відомий організацією свята запрошення представників «русского міра» в Чернігівську область під час святкування Дня дружби народів у Сеньківці Городнянського району.

«Симбіоз прихильників Путіна в області став явним із неофіційним стартом виборчої кампанії. Тоді партія «Рідний дім», яку заснував мер Чернігова Атрошенко , залучила до своїх рядів ідеологів сепаратизму, членів ОПЗЖ та колишніх соратників Януковича.

Сам Атрошенко відомий тим, що як член фракції Партії регіонів у 2014 році голосував за диктаторські закони, після яких почалися розстріли Небесної сотні, та запрошення Путіна в Україну.

Тож не виключення, що організація масового гуляння у Ніжині урозпал карантину ніщо інше як диверсія не тільки проти патріотичних сил Ніжина, а й частина набагато більшого плану путінської Росії з дестабілізації та окупації України», - резюмує «Відкрита Україна».

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале