Для того, щоб добитися незаконного арешту виробничого комплексу підприємства-виробника снеків, перший зампрокурора Сумської області О.Рубан пішов на порушення закону та давав незаконні письмові вказівки суду.

Про це свідчать документи, які представники заводу передали до Державного бюро розслідувань, повідомляє «Відкрита Україна».

На початку червня 2020 року Зарічний районний суд прийняв ухвалу про арешт майнового комплексу, що належить ТОВ «Волана». На базі цього комплексу виробляються українські снеки та товари для дому, в тому числі популярних торгових марок «Семки» та «Козацька слава».

Справа, по якій був накладений арешт, не мала ніякого відношення до ТОВ «Волана». Підприємство не проводило господарської діяльності у Сумській області, воно знаходиться у Синельниково Дніпропетровської області і ухвалу суду розцінило як спробу рейдерського захоплення. Третього липня 2020 р. Апеляцйний суд Сумської обл. скасував постанову, але адвокати компанії вимагають покарати рейдерів, щоб запобігти повторенню ними злочинних дій проти інших українських підприємств.

Як виявилося, напередодні рішення Зарічного суду перший заступник прокурора Сумської області О.Рубан надіслав листа до суду, де прямо вимагав призначити судове засідання на найближчу дату. Представники ТОВ «Волана» заявляють, що подібні дії можна кваліфікувати як зловживання владою, службове підроблення та здійснення неправомірного тиску на суддю. Адвокати подали заяву до Державного бюро розслідувань з проханням зареєструвати кримінальне провадження за фактами вчинення прокурором низки кримінальних правопорушень.

Раніше повідомлялося, що представники ТОВ «Волана» також звернулися до кадрової комісії прокуратура з вимогою не допустити переатестації іншого підозрюваного у рейдерських діях - прокурора А.Жернового. Також, представники заводу звернулися до Голови Верховної Ради України з вимогою дослідити участь у рейдерських діях народного депутата Д.Лубінця.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале