Поїздка президента України Володимира Зеленського та його команди до Полтави 1 вересня була оплачена із держбюджету й обійшлася у 193,6 тис. грн.

Про це повідомило Державне управління справами у відповідь на запит сайту “Полтавщина”.

Хоча візит фактично була частиною передвиборчого турне, офіційно його назвали робочою поїздкою, яка фінансувалася із загального фонду держбюджету. Зеленський у Полтаві був не сам, а у супроводі працівників Офісу Президента та Держуправління справами. Вони ж займалися і підготовкою цієї поїздки.

Загалом було витрачено 193 611,9 грн, з яких:

  • 13680 грн — ПП «Кампус плюс» (готель Palazzo);
  • 5681,9 грн — ТОВ «Форест-релакс» (готельно-ресторанний комплекс Relax Park «Verholy»);
  • 5919,51 грн — Держпідприємству Держуправління справами по обслуговування офіційних заходів «Гарант-сервіс».

Таким чином, Зеленський та/або його супроводжуючі провели ніч у Palazzo, де за цю суму могли зняти один найкращий номер та два «люкси» або чотири «люкси». Навряд чи команда президента ночувала б у стандартних номерах. Також частина компанії вечеряла у Верхолах.

Оскільки повного переліку витрат немає, важко проаналізувати хронологію та логіку переміщень президента і його команди. Наразі відомо про те, куди саме були витрачені тільки 25,3 тис. грн. На що пішли ще 168,3 тис. грн, поки невідомо. Припускаємо, що ця сума включає авіаперевезення до Полтави, транспортні витрати тощо.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале