Екс-заступник міністра охорони здоров'я в 2019 році Михайло Загрійчук вважає, що проблема з утилізацією біовідходів медицини – це тимчасове явище.

Про це він розповів інтернет-виданню Новости Украины — From-UA.

Коментуючи нещодавній випадок, коли жінці після ампутації віддали ноги чоловіка, бо не було можливості утилізувати, Михайло Загрійчук зазначив, що ця ситуація неприємна, але не катастрофічна.

«Ситуація з утилізацією біовідходів медицини була відпрацьована, але в світлі автономізації і того, що кожний заклад зараз став комунальним неприбутковим підприємством, всі послуги переходять на договірні відносини. І зрозуміло, що у нас виникає питання оплати тих чи інших послуг. Зараз йде період встановлення, період відпрацювання роботи закладів в нових умовах. Я про цю ситуацію чув, я не знаю, наскільки вона достовірна, але це та проблема, яка потребує врегулювання. Я не думаю, що це якась катастрофа, воно все одно буде врегульоване. Інша справа, що, можливо воно не буде централізовано зроблено, тобто в одній лікарні так, в другій по-іншому, але в цілому, звичайно, родичам віддавати це ніхто не повинен», - пояснив він.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале