Вся можлива палітра українців функціонує і є присутньою у Польщі. Про це в ексклюзивному інтерв’ю кореспонденту інтернет-видання Новини України – From-UA розповів головний редактор польсько-українського порталу Polonews.in.ua, політичний експерт Євген Білоножко.

Коментуючи фільм «Петля» польського режисера, який зобразив у картині українців не в найкращому вигляді, що українці корумповані, що жінки займаються проституцією і взагалі у нас досить страшна країна, співрозмовник інтернет-видання зауважив наступне: «По-перше, будь-який художній фільм є відображенням реальності, якою її бачить автор. А в сучасному світі вирішують особливість кінематографу, чи вдалий фільм, чи невдалий, виключно глядачі».

«Якщо мільйон українців перебуває в Польщі, вони проголосують кишенею, тобто не підуть дивитися цей фільм, він не збере касові збори, відповідно, майбутній фільм, який буде відображати в такий спосіб українців, не буде мати популярності», - розтлумачив журналіст.

Зрештою, зауважив наш співрозмовник, не тільки в цьому фільмі українці в подібній спосіб зображуються. Потрібно розуміти, що до Польщі їдуть українці будь-якої сфери діяльності і займаються різноманітною діяльністю. Якщо ми будемо звертати увагу виключно на новини, які передають, що українець був п'яний, українець ще щось зробив і т.д., які є домінуючими, то, звичайно, такий образ буде лякати.

Політичний експерт хотів би зазначити, що біля року тому впливова польська газета “Річ Посполита” опублікувала матеріал, в якому описувала гангстерів, які займались організацією сутенерства в Підкарпатському воєводстві, з акцентом на те, що послугами проституток користувалися представники чинної влади.

«Тобто, напевно, дані випадки є. Напевно, серед українців не тільки представники секс-послуг і бандити, але й викладачі, і вчителі, і продавці звичайних супермаркетів є. Тому вся можлива палітра українців функціонує і є присутньою у Польщі», - резюмував наш співрозмовник Євген Білоножко.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале