У Збройних силах України за добу зафіксовано 63 нових випадки захворювання на коронавірусну хворобу COVID-19, загалом хворіє 709 осіб.

Про це повідомляє УНН із посиланням на командування Медичних сил ЗСУ.

"Станом на 10:00 7 жовтня у Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 хворіє 709 осіб. Всього за час пандемії одужало 1762 особи", - зазначили у командуванні.

Вказується, що на ізоляції (у тому числі самоізоляції) перебуває 797 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція в найближчі три доби – 46 осіб.

"На жаль, у Збройних Силах України зафіксовано 11 летальний випадок від коронавірусу. Так, у зв’язку із захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, 19 вересня помер працівник ЗС України (Запорізька область). За минулу добу зареєстровано 63 нових випадки захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19", - повідомили військові медики.

Зазначається, що з них у закладах охорони здоров’я перебуває 20 осіб, а вдома (під наглядом медичної служби) - 43 особи. Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.

Як повідомлялося раніше, у МОЗ назвали регіони з найбільшим добовим приростом хворих на COVID-19.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале