Поновлення активних обстрілів на Донбасі свідчить про фактичне припинення сателітами РФ дії “всеосяжного перемир’я” і поновлення Росією тиску на Україну.

Про це в ефірі телеканалу “Україна 24” заявив військовий експерт Олег Жданов, коментуючи нові обстріли позицій української армії на Донбасі.

“Режиму тиші як такого вже не існує. Якщо ми відкриваємо вогонь у відповідь, щоб подавити вогневі точки противника, то про який режим тиші ми можемо вести розмову? Ми ні з ким не домовлялися про підтримання цього режиму тиші. “Та сторона” – хто вона? Хто взяв на себе зобов’язання, хто їх виконуватиме?”- заявив військовий експерт.

Рішення української сторони направляти ОБСЄ письмові ноти через такі обстріли Жданов вважає безперспективними. Він нагадав, що місія ОБСЄ на Донбасі “не впливає на ситуацію, а є тільки спостережною”.

“Активізація може бути пов’язана з тим, що очікування Російської Федерації закінчилося, і вони розпочинають новий етап тиску на Україну шляхом конфронтації на фронті для примушення нас виконати Мінські домовленості так, як вони їх трактують. Це єдина причина”, – заявив Жданов.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале