Народний депутат Олександр Дубінський опублікував текст свого виступу на засіданні фракції "Слуга народу", на якому обговорювалися, зокрема і введені проти нього санкції США, і заявив, що добровільно не покине фракцію.

Повний текст свого виступу Дубінський опублікував у своєму Telegram-каналі, передає Інтерфакс-Україна.

Дубінський заявив, що введення проти нього американських санкцій за нібито втручання в президентські вибори в США є результатом провокації "аферистів і шахраїв, які обслуговують інтереси транснаціональних корпорацій".

Нардеп наголосив, що метою провокації, яка дозволила ввести в оману вище керівництво США, є не тільки він, а й вся партія Слуга народу, а також президент України Володимир Зеленський.

"Мені немає за що і ні в чому виправдовуватися. Я ніколи не втручався в будь-які внутрішні справи іноземних держав, тим більше США. Тим більше у такій делікатній темі, як вибори. Це моя принципова позиція, яку я багато разів озвучував протягом півтора років нашої депутатської діяльності", - зазначив Дубінський.

За його словами, "аферисти давно перейшли всі червоні лінії" і "намагаються підпорядкувати собі і партію, і президента".

"А якщо хтось хоче, щоб я в такій ситуації добровільно виходив з фракції, з партії, то можу сказати їм одне: Не дочекаєтесь! Я готовий піти з політики тільки в одному випадку: якщо за мій відхід Україні повернуть вкрадені у неї як мінімум $ 25 млрд", - наголосив він.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале