Керівник делегації України в Тристоронньої контактній групі (ТКГ) і перший президент України Леонід Кравчук повідомив, що готовий вести оборонні бої на території свого буди.

Таку точку зору, як пише businessua, політик озвучив в ефірі телеканалу «Україна 24». Таким чином, політик відповів на питання про готовність особистої зброї і діях «в разі парашутного десантування ворожих десантників».

«Зброя почищено і підготовлено ... Є охорона і пристреляв місця ... Хоча я погано бачу, але стріляю добре. Буду до останнього - поки руки зброю будуть тримати, і поки бачити ворога буду. Я його, сучого сина, до себе не запрошував. Сам прийшов. Що буде далі? Мені не цікаво, але я його вб'ю ... В минулому році був на полюванні. З 150-ти метрів, з першого пострілу точно в ціль. Ніхто спочатку не повірив», - поділився Кравчук.

Раніше в ефірі того ж каналу він підкреслив, що незважаючи на «оптимістичні заяви» з боку РФ, вона не готова почати повномасштабні дії. «Думаю, що Путін дуже добре знає, чим це може закінчитися для нього ... Правда на стороні України і ми вже не ті, що були сім років тому», - додав Кравчук.
Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале