Павло Розенко пояснив, чому цьогорічний Великдень не радує українців.

Про це віце-прем'єр-міністр України розповів інтернет-виданню Новости Украины — From-UA.

Відповідаючи на питання, у скільки обійдеться великодній кошик українцю в цьому році, Павло Розенко зазначив, що в половину та назвав продукти, які також вдарять по кишені.

«Я думаю, щонайменше на 50% більше, ніж у минулому році. Такого стрибка цін на великодню корзину в українців не було дуже давно - тільки яйця подорожчали практично у два рази. Я вже не кажу про м'ясні вироби, олію, цукор, борошно, тобто все те, що треба навіть для домашньої випічки. Компоненти зросли від 50 до 80%, тому я думаю, що нинішню Паску українці зустрічають не в найкращому настрої», - сказав він.

Віце-прем'єр-міністр також пояснив, хто саме винен у тому, що українців нинішній Великодень не надто тішить.

«Тут справа не в ковідних обмеженнях, бо під самий Великдень уряд додав приводів для песимізму. І нові ціни на газ, які в 2,5 рази вище, ніж у минулому році, і ціни на продукти харчування на 50-60% більше. І попри те, що економіка падає, якщо у минулому році пенсіонерам дали якусь мінімальну надбавку в зв’язку з коронавірусом, то в цьому році люди взагалі залишилися сам на сам зі своїми проблемами. І уряд жодним чином не компенсує їм таке дорожчання цін практично на все. Тому з одного боку, це велике свято, а з іншого боку, українці це свято зараз зустрічають в не найкращому психологічному, фінансовому і соціальному плані», - резюмує співрозмовник.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале