Вадим Столар
08.09.2021 17:11
СБУ допомагає депутату ОПЗЖ Вадиму Столару захопити компанію "Октагон-Аутдор", яка є одним із найбільших власників площин для зовнішньої реклами.

Це припускає політтехнолог, директор Агентства моделювання ситуація Олексій Голобуцький, передає 24tv.ua.

"Судячи з усього, депутати таки відчувають наближення виборів. Бо почалась активна боротьба за носії інформації", – відзначив експерт.

Як приклад, він наводить гучний скандал, де представник ОПЗЖ вже "віджимає" бізнес одного з найбільших власників рекламних площин – компанії "Октагон-Аутдор". Рейдерство – це вже звично. Навіть якщо інвестор – громадянин ЄС: їм обіцяли "інвестнянь", а не недоторканність інвестицій", – пише політтехнолог.

"Гірше, що до цього має стосунок СБУ, бо приводом для "віджиму" є те, що компанія "має стосунок до так званих "Л/ДНР", адже на окупованих теренах лишились недемонтованими її борди. Навіть днями відкрили справу за статтею "тероризм". А саму СБУ підозрюють у провокації",– вказав Голобуцький.

Олексій Голобуцький
Олексій Голобуцький

Він звернув увагу, що "Октагон-Аутдор" у своїй заяві натякнула про зацікавленість депутата ВР у захопленні компанії, яка володіє тисячами бордів. І цим депутатом, очевидно/імовірно, є депутат від ОПЗЖ Вадим Столар.

"Адже напередодні офіційного оприлюднення пресслужбою СБУ конфіденційна інформація про обшук була "злита" на сайт Новини.лайв, який офіційно належить до медіахолдингу Столара. А Столар якраз раніше заявляв, що формує власний медіахолдинг, до якого частково увійшли телевізійні медіамайданчики його соратників з ОПЗЖ у Верховній Раді", – вказав директор Агентства моделювання ситуацій.

Столар – дуже неоднозначна фігура, м’яко кажучи. Тим більше дивно, що СБУ допомагає йому захопити компанію-власника бордів,
– пише Олексій Голобуцький.

"Журналісти-розслідувачі багато писали про Вадима Столара, який отримав імідж людини, яка, попри свою токсичність, вміє домовлятися. І зараз це виглядає як домовленість про рейдерство руками СБУ за право володіння ресурсами на медіаринку, де Столар формує власний холдинг. Такий холдинг, і особливо тисячі бордів, дуже підвищать вплив їх власника на виборах", – зазначив політтехнолог.

"Тут прекрасно все: і те, що в рейдерстві на користь представника проросійської партії задіяні українські спецслужби, і наїзд на європейського інвестора, і цинізм маніпуляцій на війні, і політтехнологічне ноу-хау "Бракує бордів для кампанії? – Відіжми", – іронізує Олексій Голобуцький.