Максим Микитась
18.10.2022 11:15

Екс-нардеп Максим Микитась передав діючому нардепу Андрію Холодову на компанію "Слуг народу" 1 млн 200 тис. доларів, "Батьківщині" передав 500 тис. доларів. Також іншим майбутнім представникам влади передавались незначні суми (до 100 000доларів). Про це заявив генеральний директор компанії "Укрбуд Девелопмент" Олег Майборода в інтерв’ю «Цензор», зазначивши що має всі документальні підтвердження. 

Він зазначив, що Микитась завжди шукав виходи на корумпованих чиновників, яких би він застосовував для свого збагачення.

«Починаючи з Азарова, Кравця та Льовочкіна часів Януковича, Кононенка, Березенка часів Порошенка. Його дії з підкупу депутатів Київради, а саме фінансування їхньої передвиборчої кампанії та щомісячні виплати як "своїм" депутатам, так і членам Земельної комісії Київради, давали змогу набувати прав на забудову тих чи інших проблемних ділянок», пояснив Олег Майборода.

Він зазначив, що на корумпування ДАБІ, яку контролював Столар, для отримання містобудівних умов і обмежень, дозволів на будівництво, сертифікатів готовності будівництва Микитась витратив понад 9 млн доларів.

«За тісного спілкування Микитася з Кононенком було безкоштовно відремонтовано офіс БПП (Блок Петра Порошенка) на вул. Лаврська вартістю 3 млн доларів, що принесло Микитасю контракти на будівництво військових складів на 1 млрд грн. Микитась активно працював на Чорнобильській АЕС, при цьому корумпуючи як ексдиректора АЕС Грамоткіна, так і заступника директора НАЕК Орлова, якому Микитась передав три квартири та грошові кошти (розслідувало НАБУ та направлено до ВАСК)», - повідомив Олег Майборода.