В среду, 19 июля, состоялось первое заседание Комитета Верховной Рады по вопросам правовой политики, который возглавляет заместитель председателя фракции Партии регионов Евгений Кушнарев, сообщает пресс-служба депутата.

Коментуючи хід засідання журналістам, він відмітив, що представники Комітету розглянули усі питання, які були у порядку денному професійно, без привнесення політики у роботу Комітету.

"Я зроблю усе від мене залежне, щоб Комітет з питань правової політики працював саме в такій атмосфері", – підкреслив Євгеній Кушнарьов.

Щодо відсутності керівників трьох фракцій-членів Комітету на цьому засіданні, Євгеній Петрович зазначив, що він до цього ставиться з розумінням.

"Ми усі бачимо, що відбувається у парламенті та за його межами. П.Симоненко та В.Янукович представляють Антикризову коаліцію і, думаю, зараз роблять усе, аби пришвидшити формування нового уряду. А Юлія Володимирівна Тимошенко, мабуть, займалася якимись власними політичними справами. Я, безумовно, поцікавлюсь у кожного з них, що завадило взяти участь у роботі Комітету і сподіваюсь, що в подальшому вони разом з нами працюватимуть над проектами законів", – сказав народний депутат.

Політик відмітив найголовніші питання, над якими Комітет буде працювати під час другої сесії. Це II етап Конституційної реформи, проекти законів про президента, про Кабінет міністрів, про загальноукраїнські референдуми та інші закони.

"І оскільки вони зачіпляють найважливіші сфери життя нашої держави, то, безумовно, політики такого рівня, як Янукович, Симоненко, Тимошенко будуть зацікавлені в тому, щоб ці закони приймались у відповідності з їх позиціями. Чекаю, що Комітет буде працювати і цікаво, і плідно", – підкреслив Євгеній Кушнарьов.
Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале