...а - споживати позитивні плоди судової реформи - справедливий і чесний суд, який керується принципами верховенства права)))

Адже це вже щонайменше шоста реформа судової системи України за останні 15 років і ТРЕТЯ за останні ДВА роки:

1. В 2014 році було прийнято закон "Про відновлення довіри до судової влади" ("судову люстрацію"), за яким усі судді пройшли спеціальну перевірку спеціальною "революційною" комісією, голови судів були звільнені, влада обрала нові - повністю віддані собі склада Вищої ради юстиції, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України;

2. В 2015 році - закон "Про забезпечення права на справедливий суд"- переатестація суддів, нове розмежування повноважень і процедура виборів ВРЮ.

Весь цей час всі важелі управління судовою системою були у Президента й парламентської коаліції - що їм заважало очистити систему від хабарників? Відсутність бажання!

Адже сьогодні саме влада часто є головним чинником корумпування судової системи через "позвоночне право", тиск силових структура та радикалів. Вона використовує продажних суддів в якості кіллерів для досягнення своїх економічних та політичних інтересів - подивіться на справи щодо соціальних стандартів, незаконності підвищення вартості послуг ЖКГ, політичні справи...

Ціль цієї реформи: підпорядкувати систему Президенту (тепер і формально) та завести до неї своїх людей (суддів).

Ефективність для суспільства - як і попередніх двох (а ще реформи поліції, прокуратури, державної служби…) - мінімальна.

Що треба зробити: провести тотальну перевірку суддів на співвідносить способу (витрат) життя й офіційних доходів - порушити кримінальні провадження щодо пійманих на тіньових доходах та звільнити їх з системи; унезалежити суддів від "ППУ" - Президента, Парламенту, Уряду; запровадити виборність суддів першої інстанції.

Для цього потрібен 1 місяць!!!

Але натомість нам чергове пропонують поговорити про "реформи".

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале