В Україні відкрився перший державний «Музей науки». ФОТО
08.10.2020 12:56

У павільйоні №23 «Наука» столичного комплексу ВДНГ Мала академія наук України офіційно відкрила перший державний «Музей науки».

Про це повідомляє Переяслав.Відвідувачі можуть дослідити різноманітні матеріали (від води й пилу до полімерів і наномембран), змінити колір гігантського ока, потрапити до дзеркального тунелю, виміряти свою силу та реакцію, побачити шоу 18-метрового маятника та привести в дію інтерактивну стелю, яка змінює колір.

Інтерактивний простір відвідав Президент України Володимир Зеленський. Разом із ним у церемонії відкриття «Музею науки» взяли участь виконувач обов’язків Міністра освіти і науки Сергій Шкарлет, Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов та команда Малої академії наук України.

Під час екскурсії інтерактивним простором уперше був активований найбільший експонат музею — світлова стеля, а також запущений 18-метровий маятник.

Створення «Музею науки» ініціювала Мала академія наук України, учнями якої є понад 150 000 українських підлітків, які працюють над власними науковими та дослідницькими проєктами. Лише упродовж літа 2020 року учні МАНУ вибороли 80 нагород на міжнародних конкурсах винахідників.

У «Музеї науки» представлені понад 120 інтерактивних експонатів, розроблених командами з Канади, США, Польщі, Швеції, Великобританії та України. З кожним експонатом можна взаємодіяти: роздивитися у мікроскоп та помацати різні матеріали, дослідити їхню густину та магнітні властивості, відстежити маршрут свого електронного платежу на інтерактивній мапі компанії Visa, інноваційного партнера «Музею науки», та запустити блискавку в котушці Тесли.

Вартість квитків:

  • 100 грн стандартний квиток; при оплаті карткою Visa знижка 15%;
  • 50 грн за особу груповий квиток для школярів (від 10 осіб);
  • безкоштовний вхід для дітей до 3 років, людей з інвалідністю 1 та 2 груп, дітей-сиріт та дітей, чиї матір/батько загинули під час воєнних дій на сході України.
Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале