Ветеран української політики висловився про подвійне громадянство
26.06.2020 14:30

Український політичний діяч Степан Хмара впевнений, переконаний, що намагання кожною новою владою в країні змінити Конституцію призведе до розчленування України.

Про це він розповів інтернет-виданню Новости Украины — From-UA.

Степан Хмара безперечно вважає Конституцію основним законом України, а тому закликає схаменутись усіх, хто хоче її змінити.

«Звичайно. І я вважаю, що її зачіпати не треба, що до неї треба шанобливо ставитися і виконувати. У нас чим гірша шантрапа приходить до влади, то відраз хоче змінювати Конституцію. Порошенко хотів для Донбасу особливий статус ввести. Багато хто чого хоче. Ми коли записували, писали, що Україна — унітарна держава, а ви ж бачите, яка йде боротьба за те, щоб федералізувати Україну, тобто розчленувати. Ми знали, що ми робимо, і це було нелегко зробити, це в тяжкій боротьбі народжувалось», - пояснив політик.

Також він наголосив, що й подвійне громадянство для України може стати хибним кроком у бік її розколу та федералізації.

«Так само і єдине громадянство в Україні. Зараз бачите, скільки йде атак, щоб і друге громадянство дозволити. А це можуть собі дозволити тільки держави розвинуті, стабільні, великі держави. Їм вигідно це, вони можуть притягувати до себе громадян і через це впливати на слабших. А для України дуже важливо, тому що подвійне громадянство — це знову-таки загроза розірвати Україну. Добре було б записати в Конституцію, що земля, природні ресурси, стратегічні підприємства, які мають значення для національній безпеки, не можуть бути платіжними засобами за державні боргові зобов'язання. А так, хто би що не говорив, треба її дотримуватися. Але, на жаль», - резюмував Хмара.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Telegram-канале